Акумулятори

Працюють без збоїв в найекстремальніших умовах

Перевага акумуляторів «Мерседес-Бенц» перед аналогічними запасними частинами інших виробників стає очевидно при численних коротких поїздках, після зимових нічних заморозків або в результаті підвищених навантажень при проведенні випробувань. Для максимально повної та об'єктивної перевірки якості акумулятора необхідно випробування таких принципових технічних характеристик, як ємність, стійкість до повної розрядки і максимальну кількість спроб запуску двигуна в проблемних ситуаціях.

Незалежний дослідницький інститут DEKRA протестував оригінальні акумулятори «Мерседес-Бенц», порівнявши їх з двома аналогічними запасними частинами кількох виробників.

Об'єкти випробувань:

Всі випробовувані вироби були придбані наповненими і зарядженими.

  • Оригінальний 12-вольтовий акумулятор «Мерседес-Бенц» ємністю 100 Ампер-годин і силою струму в 760 A при холодному запуску;
  • Акумулятор-аналог N1;
  • Аналогічний акумулятор N2.

Критерії випробувань:

  • Ємність акумулятора - кількість енергії, що міститься в акумуляторі. Чим більше ємність, тим більше запас енергії.
  • Повна розрядка - тривалість роботи акумулятора під навантаженням без підзарядки.
  • Кількість спроб запуску - скільки холодних запусків може бути зроблено акумулятором в екстремальних умовах.

Результати

 

Порівняння ємності акумуляторів. Щоб визначити ємність, акумулятори безперервно розряджалися струмом, рівним однієї двадцятої заявленої ємності акумулятора, поки напруга не падало до 10,5 В. Отримані результати показують, що оригінальний акумулятор має найменший ризик повної розрядки, а значить і прослужить значно довше.  
  Емність А/ч  
Оригінальний акумулятор МБ  
Акумулятор-аналог N1  
Аналогічний акумулятор N2  
Тестування на повну розрядку При тестуванні на повну розрядку заряджені акумулятори були безперервно підключені до енергоспоживаючого елементу (60-ватної електролампочки), вимірювався час до моменту, коли напруга впаде до 6 і 10,5 Вольт відповідно.  
  Час при 6 В (2 тесту) Час при 10,5 В (2 тесту)
Оригінальный акумулятор МБ
Акумулятор-аналог N1
Аналогічний акумулятор N2
Кількість спроб запуску. Перед початком тестування досліджувані заряджені акумулятори зберігалися 24 години при температурі -20 ° C. Щоб встановити максимальну кількість спроб холодного запуску, все акумулятори були піддані навантаженні в 50 A протягом 30 секунд з наступною паузою в 60 секунд. Оригінальний акумулятор «Мерседес-Бенц» дозволяє виконати на третину більше спроб завести машину в умовах холодного запуску, ніж акумулятори-аналоги.  
Оригінальний акумулятор МБ  
Акумулятор-аналог N1  
Аналогічний акумулятор N2

 

Висновок за результатами випробувань

Оригінальний акумулятор «Мерседес-Бенц» показав найкращі результати з протестованих акумуляторів по всіх істотним критеріям. Резюме: оригінальний акумулятор «Мерседес-Бенц» здатний забезпечити високу потужність і максимальну надійність кожен день і при будь-якій погоді.