На вантажні автомобілі Mercedes-Benz введено нові спеціальні ціни!

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (Корпорація УкрАВТО) напередодні конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2022 рік пропонує увазі міжнародних перевізників вантажні автомобілі стандарту Євро-6 за привабливими цінами. Автомобілі вже у наявності в Україні!

Наразі нові ціни поширюються на інноваційні вантажівки Actros 1845 LS виконані в концепції SoloStar та обладнані передовими технологіями, що піклуються про ефективність бізнесу клієнтів та надають максимум комфорту в дорозі. Серед систем, вартих уваги - система Predictive Powertrain Control, яка за рахунок інтелектуального керування трансмісією заощаджує пальне, системи контролю смуги руху і контролю втомленості водія, Active Breake Assist 5 та інші системи активної безпеки, що піклуються про цілісність вантажу та безпеку під час руху. Завдяки інноваційним камерам-дзеркалам заднього виду та мультимедійному кокпіту максимально полегшується керування вантажівкою.

Разом із Actros 1845 LS доступний також унікальний Actros 1845 LS Edition 1, випущений лімітованою серією у 400 автомобілів. Цільова група цієї моделі – професійні водії і власники автопарків, які високо цінують інновації, комфорт та індивідуальний стиль. Для моделі доступно до 40 додаткових опцій інтер'єру і екстер'єру, а також елементи дизайну Edition 1, що надають йому неповторного характеру. Що стосується цін, то Mercedes-Benz Actros 1845 LS 4x2 та 1845 LS 4x2 Edition 1 пропонуються за ціною 102 976 євро та 113 778 євро відповідно. 

Також в наявності в Україні за особливо привабливою ціною сідельний тягач підвищеної прохідності Mercedes-Benz Arocs 2042 LS, що чудово себе зарекомендував себе, як на будівельному майданчику, так і у аграрному секторі. Надійний та економічний двигун стандарту Євро-5 з коробкою відбору потужності, додатково підсилена кабіна та підвіска – цей автомобіль стане надійним робочим інструментом на довгі роки. Mercedes-Benz Arocs 2042 LS 4x2 пропонується за ціною 70 900 євро.

За більш детальною інформацією з приводу цієї та інших пропозицій звертайтесь до офіційної дилерської мережі Mercedes-Benz.

*Вказана ціна є орієнтовною, остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі продажу на день придбання автомобіля в національній валюті, та залежить від офіційного курсу національної валюти встановленому національним банком України на день оплати. Вигода вказана в порівнянні з регулярною вартістю автомобіля на дату його виробництва. ПРАТ «АвтоКапітал» залишає за собою право без попередження вносити зміни до технічних характеристик, складу обладнання, та вилучати з асортименту певні позиції. Для отримання остаточної пропозиції, та заключення договору купівлі-продажу, зверніться до найближчого офіційного дилера.