Хетчбек

Такий, як ти.

Ціна, включаючи ПДВ 888 117 грн
Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Ціна, включаючи ПДВ 954 588 грн
Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Ціна, включаючи ПДВ 898 482 грн
Детальніше про моделі

Новий cедан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Новий універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Купе

Досконалості немає меж.

Ціна, включаючи ПДВ 1 140 913 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Кабріолет

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Ціна, включаючи ПДВ 1 307 701 грн
Детальніше про моделі Фото

Coupé

Грай за своїми правилами.

Ціна, включаючи ПДВ 959 877 грн
Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Ціна, включаючи ПДВ 1 911 133 грн
Детальніше про моделі

Оновлений седан

Надзвичайно динамічний характер

Ціна, включаючи ПДВ 1 324 456 грн
Детальніше про моделі

Оновлений універсал

Створений для перемог у кожній справі

Ціна, включаючи ПДВ 1 383 436 грн
Детальніше про моделі

Оновлений кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Ціна, включаючи ПДВ 1 595 658 грн
Детальніше про моделі

Оновлений купе

Створений щоб перемагати

Ціна, включаючи ПДВ 1 462 044 грн
Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Ціна, включаючи ПДВ 3 590 231 грн
Детальніше про моделі

Новий GLA

Ціна, включаючи ПДВ 968 438 грн
Детальніше про моделі

Новий GLB

Ціна, включаючи ПДВ 1 072 700 грн
Детальніше про моделі

SUV

Досконала міцність.

Ціна, включаючи ПДВ 1 283 455 грн
Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Ціна, включаючи ПДВ 1 454 492 грн
Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Ціна, включаючи ПДВ 1 978 398 грн
Детальніше про моделі

Coupe

Ціна, включаючи ПДВ 2 088 347 грн
Детальніше про моделі

Новий GLS-Class

S-Class серед позашляховиків.

Ціна, включаючи ПДВ 2 395 016 грн
Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Ціна, включаючи ПДВ 4 933 369 грн
Детальніше про моделі

Новий S-Class Седан

Новий рівень сучасної розкоші

Ціна, включаючи ПДВ 2 862 694 грн
Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Ціна, включаючи ПДВ 1 373 529 грн
Детальніше про моделі

Купе

Створений руками гонщиків.

Ціна, включаючи ПДВ 3 980 646 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Родстер

Ціна, включаючи ПДВ 4 339 813 грн
Детальніше про моделі Фото

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Ціна, включаючи ПДВ 1 701 846 грн
Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Ціна, включаючи ПДВ 1 217 871 грн
Детальніше про моделі

EQS

Це для тебе, світе.

Ціна, включаючи ПДВ 2 731 894 грн
Детальніше про моделі

Електроатлет у сегменті компактних автомобілів

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні (корпорація УкрАВТО) повідомляє про світову прем’єру абсолютно нової, повністю електричної моделі Mercedes-EQ – EQA. 

Динамічний дизайн кузова відображає справжнє насолодження, який водій отримає за кермом цього електрокара. Тісно пов'язаний з GLA, EQA пропонує найкращі його характеристики у поєднанні з потужним електричним двигуном. Новий EQA виробляється у Раштатті (Німеччина) та Пекіні (Китай). Системи батарей для EQA постачатимуться компанією Accumotive, дочірнім підприємством Mercedes-Benz у Каменці (Німеччина). Завод з виробництва батарей в Яворі (Польща) також веде підготовку з постачання систем батарей для компактних моделей Mercedes-EQ.

EQA – перший електричний хетчбек в сегменті компактних автомобілів Mercedes-Benz, що забезпечує чудовий баланс динамічних характеристик, ціни і економічності експлуатації, а також часу виходу на ринок. Поява новинки в офіційній дилерській мережі компанії «АвтоКапітал» (Корпорація УкрАВТО) очікується навесні цього року.

«Ультрасучасний дизайн та інтуїтивне управління – дві головні особливості EQA. EQA дозволив нам вперше запропонувати нашим клієнтам повністю електричний Mercedes в сегменті компактних автомобілів, що забезпечує виняткову зручність в повсякденному використанні. Таким чином, створення EQA є важливою віхою на шляху до електрифікації наших автомобілів у всіх сегментах», – коментує вихід нової моделі Брітта Зеегер (Britta Seeger) член правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, що відповідає за маркетинг і продажі автомобілів Mercedes-Benz. 

Неперевершене задоволення від водіння:

Першою моделлю лінійки буде EQA 250 (витрата електроенергії змішаний цикл: 15,7 кВт•год/100 км; викид CO2 змішаний цикл: 0 г/км) з потужністю 140 кВт і запасом ходу 486 кілометрів згідно NEDC. Пізніше будуть представлені нові версії моделей з урахуванням конкретних потреб клієнтів. Серед них будуть як більш спортивні моделі з додатковим електродвигуном (eATS) і потужністю понад 200 кВт, так і моделі з запасом ходу більше 500 кілометрів (згідно WLTP)3. Для Mercedes-EQ основний шлях розширення лінійки полягає не в постійному збільшенні батарей, а в послідовному підвищенні енергоефективності всіх компонентів автомобіля.

Інноваційні технології автоматизації для забезпечення комфорту водіння:

Оптимізована під EQ система навігації Electric Intelligence для розрахунку маршруту завжди віддає перевагу найшвидшому варіанту з урахуванням максимально короткої за часом зарядки. Крім того, алгоритм розрахунку маршруту динамічно реагує на зміни, наприклад, в дорожній ситуації або з урахуванням персонального стилю водіння.

Збільшений запас ходу завдяки меншому лобовому опору:

Низький аеродинамічний опір означає високу енергоефективність, що особливо важливо для електромобілів. EQA - перша модель з лінійки Mercedes-EQ, аеродинамічне проектування якої повністю проводилося в цифровому форматі. Наступні виміри, проведені в аеродинамічній трубі, показали значення Cd 0,28, що підтвердило високу якість такого моделювання. Зона аеродинамічного опору становить 2,47 м2. Найважливіші складові підвищення аеродинамічних характеристик включають повністю закриту систему управління охолодженим повітрям, аеродинамічно ефективні передній і задній фартухи, пласке, практично повністю закрите днище, спеціально сконструйовані колеса для зменшення аеродинамічного опору і адаптовані передні і задні спойлери. 

Енергоефективність також була ключовим фактором при проектуванні теплової архітектури автомобіля. Завдяки тепловому насосу відпрацьоване тепло від електричного силового агрегату може бути використано для обігріву салону. Це значно скорочує споживання акумулятора системою опалення, збільшуючи запас ходу автомобіля. Крім того, автомобіль забезпечує можливість вибору кліматичного режиму для салону EQA ще до запуску автомобіля. Ця функція управляється за допомогою мультимедійної системи з штучним інтелектом MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

Акустичний комфорт та відмінна шумоізоляція:

Особливу увагу інженери приділили відповідності автомобіля найвищим стандартам шумоізоляції і відсутності вібрацій в салоні, включаючи ізоляцію електродвигуна від ходової частини і кузова. Те саме мають на меті й численні системи демпфірування, призначені для запобігання поширенню звуку повітрям. 

Інтелектуальні помічники водія:

Стандартна комплектація автомобіля передбачає встановлення активної системи утримання смуги руху (Active Lane Keeping) і активної системи екстреного гальмування (Active Brake Assist). У критичних ситуаціях активна система екстреного гальмування допомагає уникнути зіткнення за допомогою автономного гальмування або пом'якшити його наслідки. Система також здатна знизити швидкість в разі виявлення нерухомих транспортних засобів і пішоходів під час руху на дозволеної швидкості в умовах міста. Розширений пакет асистентів водія включає такі функції як, наприклад, допомога при повороті, визначення коридору руху при екстреному гальмуванні, моніторинг «сліпих зон», інформує водія про наближення велосипедистів або автомобілів і видає візуальне і звукове попередження при наявності пішоходів в зоні поруч з пішохідними переходами. Функція ECO Assist гарантує максимальний комфорт від водіння за допомогою активної системи підтримки дистанції DISTRONIC.

Зпроектована спеціально під Mercedes-EQ концепція безпеки та численні краш-тести:

Кузов EQA, що базується на надійній конструкції моделі GLA, був спеціально модифікований для забезпечення конкретних потреб електромобіля. Батарея розташована в спеціально розробленому підрамнику, що складається з елементів, виготовлених методом гарячого пресування. Захисний елемент батареї в її передній частині захищає накопичувач енергії від сторонніх предметів і запобігає відповідним ушкодженням. Зрозуміло, EQA пройшов повний комплекс стандартних випробувань. У ньому також дотримані найсуворіші вимоги до батареї і всіх електричних компонентів.

Традиційно високий рівень безпеки і для пасажирів:

У стандартну комплектацію входять подушки безпеки водія і переднього пасажира, колінна подушка безпеки для водія і бічні подушки безпеки. Передні подушки безпеки для захисту грудної клітки і області тазу також входять в стандартну комплектацію, і доступні в якості додаткового обладнання для другого ряду сидінь. В автомобілі додатково може бути встановлена система PRE-SAFE®, а передні сидіння оснащені електричними реверсивними натяжителями котушок ременів.

Технічні характеристики:

   

EQA 250

Викиди CO2

 

0 г/км

Привід

 

Асинхронний електродвигун,

передній

Номінальна потужність 

кВт

140

Номінальний крутний момент

Н•м

375

Прискорення від 0 до 100 км/год

с

8,9

Максимальна швидкість

км/год

160

Ємність батареї (NEDC)

кВт•год

66,5

Витарат електроенергії змішаний (NEDC)

кВт•год/100 км

15,7

Запас ходу (NEDC)9

км

486

Час зарядки від побутової розетки або від зарядної станції (заряд змінного струму)

год

5:45

Час зарядки від станції швидкої зарядки (постійний струм)

хв

30


Естетика електромобільності в дизайні автомобіля відображає концепцію Прогресивної розкоші (Progressive Luxury):

Виконання передньої частини EQA відповідає характерному дизайну лінійки Mercedes-EQ: «Чорна панель» (Black Panel) з трипроменевою зіркою в центрі оточує решітку радіатора і плавно переходить в фари головного освітлення. Ще однією відмінною рисою повністю електричних автомобілів лінійки Mercedes-EQ є безперервні світлові смуги в передній і задній частині кузова: горизонтальна оптоволоконна смуга з'єднує Full-LED фари головного освітлення, забезпечуючи високий рівень видимості як в денний, так і в нічний час. Внутрішня частина фар виконана з високою точністю і винятковою якістю. Також фари оснащені блакитними смугами, характерними для лінійки Mercedes-EQ. Світлодіодні задні ліхтарі плавно переходять в спіралеподібну світлодіодну смугу, надаючи особливий образ задній частині автомобіля. 

«Прогресивна розкіш в її винятково спортивному вигляді. Ми створили повністю електричний кросовер для екологічної мобільності майбутнього – компактний і сучасний EQA, – зазначив Горден Вагенер (Gorden Wagener), директор з дизайну концерну Daimler AG. – Ідеальні пропорції кузова і неймовірний інтер'єр салону задають ще більш нові стандарти». 

Декоративні панелі з підсвіткою і акценти рожевого золота в салоні:

У салоні багато деталей вказують на «електричний» характер моделі EQA. Залежно від комплектації можуть бути встановлені декоративні панелі з підсвіткою новинка в дизайні салону Mercedes-Benz. Ексклюзивні деталі моделі також включають в себе декоративні елементи кольору рожевого золота на дефлекторах, кріслах і ключах автомобіля. Модель Edition 1 оснащена кріслами зі спеціальною перфорацією шкіри, через яку видно тканину в фірмовому блакитному кольорі Mercedes-EQ. Кольорова гама панелі приладів з характерними дисплеями продовжує образ з акцентами рожевого золота та блакитного.

Ідеальний автомобіль для занурення у світ Mercedes-EQ:

Стандартна комплектація EQA включає: світлодіодні фари High Performance з системою адаптивного управління головним світлом, двері багажного відділення EASY-PACK з електроприводом відкривання і закривання, 18-дюймові легкосплавні диски, активна комфортна підсвітка салону з 64 кольорами, подвійний підстаканник, крісла з регульованою поперекової опорою, камера заднього виду для кращого огляду при маневруванні, а також багатофункціональне спортивне рульове колесо в шкіряному виконанні.

Зручність використання була одним з головних чинників при розробці EQA. Посадкове місце розташоване досить високо, що характерно для кросоверів. Це забезпечує не тільки зручність посадки і виходу з автомобіля, але і відмінний круговий огляд. Стандартна комплектація включає мультимедійну систему з штучним інтелектом MBUX (Mercedes-Benz User Experience) доповнену численним спеціально розробленим для EQ контенту, як, наприклад, індикація запасу ходу, рівня заряду і потоку енергії, а також систему навігації Electric Intelligence з інтуїтивним управлінням. Через систему MBUX можна також керувати оптимізованими під EQ навігацією, режимами руху, налаштовувати струм зарядки і час відправлення. Персоналізація нової моделі може бути виконана в модифікаціях Electric Art і AMG Line, а також за допомогою пакета Night.