Хетчбек

Такий, як ти.

Ціна, включаючи ПДВ 889 000 грн
Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Ціна, включаючи ПДВ 955 537 грн
Детальніше про моделі

Хетчбек

Неймовірно стильний.

Ціна, включаючи ПДВ 899 376 грн
Детальніше про моделі

Седан

Ніколи‌ ‌не‌ ‌зупиняйтеся‌ ‌на‌ ‌досягнутому.‌

Детальніше про моделі Фото і відео

Новий cедан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Новий універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Купе

Досконалості немає меж.

Ціна, включаючи ПДВ 1 142 047 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Кабріолет

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Ціна, включаючи ПДВ 1 309 001 грн
Детальніше про моделі Фото

Coupé

Грай за своїми правилами.

Ціна, включаючи ПДВ 960 832 грн
Детальніше про моделі Фото

Shooting Brake

Грай за своїми правилами.

Детальніше про моделі Фото

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Ціна, включаючи ПДВ 1 913 033 грн
Детальніше про моделі

Оновлений седан

Надзвичайно динамічний характер

Ціна, включаючи ПДВ 1 325 773 грн
Детальніше про моделі

Оновлений універсал

Створений для перемог у кожній справі

Ціна, включаючи ПДВ 1 384 811 грн
Детальніше про моделі

Оновлений кабріолет

Відкритий для будь-яких викликів.

Ціна, включаючи ПДВ 1 597 245 грн
Детальніше про моделі

Оновлений купе

Створений щоб перемагати

Ціна, включаючи ПДВ 1 463 498 грн
Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Ціна, включаючи ПДВ 3 593 801 грн
Детальніше про моделі

Новий GLA

Ціна, включаючи ПДВ 969 401 грн
Детальніше про моделі

Новий GLB

Ціна, включаючи ПДВ 1 073 766 грн
Детальніше про моделі

SUV

Досконала міцність.

Ціна, включаючи ПДВ 1 284 731 грн
Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Ціна, включаючи ПДВ 1 455 938 грн
Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Ціна, включаючи ПДВ 1 980 365 грн
Детальніше про моделі

Coupe

Ціна, включаючи ПДВ 2 090 423 грн
Детальніше про моделі

Новий GLS-Class

S-Class серед позашляховиків.

Ціна, включаючи ПДВ 2 397 397 грн
Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Ціна, включаючи ПДВ 4 938 274 грн
Детальніше про моделі

Новий S-Class Седан

Новий рівень сучасної розкоші

Ціна, включаючи ПДВ 2 865 541 грн
Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Ціна, включаючи ПДВ 1 374 895 грн
Детальніше про моделі

Купе

Створений руками гонщиків.

Ціна, включаючи ПДВ 3 984 604 грн
Детальніше про моделі Фото і відео

Родстер

Ціна, включаючи ПДВ 4 344 128 грн
Детальніше про моделі Фото

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Ціна, включаючи ПДВ 1 703 538 грн
Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Ціна, включаючи ПДВ 1 219 082 грн
Детальніше про моделі

EQS

Це для тебе, світе.

Ціна, включаючи ПДВ 2 734 610 грн
Детальніше про моделі

Новий EQS: коротко про головне

В залежності від розміру акумуляторної батареї і комплектації автомобіля, а також його конфігурації запас ходу згідно WLTP може сягати 770 кілометрів

На шляху до світового рекорду з аеродинаміки автомобілю EQS знадобилося кілька тисяч прогонів розрахунку його моделі у віртуальній аеродинамічній трубі із використанням приблизно 700 процесорів при кожному розрахунку. Маючи показник Сх, що стартує від 0,20, EQS є найкращим з аеродинаміки серійним автомобілем у світі. Площа лобової поверхні EQS становить 2,51 м². В результаті ефективний аеродинамічний опір починається з показника 0,5 м².

Крутний момент, що розвивається електричним силовим агрегатом (eATS), перевіряється із частотою 10 000 разів на хвилину і за необхідності регулюється. Це забезпечує набагато більш швидку реакцію у версій з 4MATIC, ніж у випадку з механічним повним приводом.

Модульна концепція силової установки робить можливим широкий спектр варіантів її максимальної сумарної потужності – від 245 до 385 кВт. Планується версія Performance потужністю до 560 кВт.

Максимальне уповільнення, з 5 м/с² до 3 м/с², досягається за рахунок рекуперації (2 м/с² за рахунок колісних гальмівних механізмів) в режимі рекуперації DAuto. Таким чином, стає можливим уповільнення до повної зупинки без використання педалі гальма. Одночасно ця стратегія рекуперації і висока потужність рекуперації (до 290 кВт) йдуть на користь запасу ходу.  

На замовлення автомобіль EQS може бути обладнаний чотирма автоматичними дверима підвищеної комфортності. Для водія передбачена також можливість дистанційного відкривання задніх дверей через систему MBUX, наприклад, для того, щоб діти після школи відразу ж могли сісти в автомобіль. 

Посиленню вражень від маневреності та динамічності автомобіля EQS сприяє функція підрулювання коліс заднього моста з кутом повороту до 4,5°, що застосовується серійно. Альтернативний її варіант, з можливістю повороту задніх коліс на кут до 10°, можна замовити додатково. Завдяки цьому діаметр розвороту автомобіля EQS, що нараховує в довжину більше п'яти метрів, зменшиться до 10,9 м

У кожній з фар головного освітлення система DIGITAL LIGHT має світловий модуль з трьох надпотужних світлодіодів, чиє світло заломлюється і направляється за допомогою 1,3 млн мікроскопічних дзеркал. Таким чином, загальна роздільна здатність фар становить понад 2,6 млн пікселів.

Mercedes me Charge має найбільш щільну мережу зарядних станцій, що налічує понад 500 000 пунктів зарядки у 31 країні, з яких понад 200 000 наявні у Європі.

MBUX Hyperscreen – це плавне, без стиків, поєднання декількох дисплеїв, що утворюють разом вражаючу вигнуту смугу екрана шириною 141 сантиметр. Площа екрана, доступна для сприйняття водієм і пасажирами, становить 2432,11 см².

Велике скло, яке покриває MBUX Hyperscreen, в процесі свого формування було зігнуто спеціальним чином у трьох вимірах при температурі приблизно 650° C. Цей процес дозволяє дивитись на дисплейний блок без спотворень по всій ширині салону, незалежно від вигину скла.

В залежності від варіанту комплектації до 350 датчиків контролюють роботу автомобіля EQS і відстежують простір навколо нього. І це навіть не рахуючи антен. Датчики реєструють, наприклад, відстані, швидкість і прискорення, освітленість, рівень опадів і температуру, визначають зайнятість сидінь, відстежують рух повік водія і реагують на мову пасажирів.

Доступний в якості опції звук водіння EQS є інтерактивним і реагує на найрізноманітніші параметри, такі як положення педалі газу, швидкість руху або рекуперація.

No.6 MOOD Linen – така назва аромату, спеціально розробленого для автомобіля EQS. Він отримав номер 6, оскільки саме у 1906 р. модельний ряд поповнився найпершими електромобілями – «Mercédès Electrique».

Понад 40 нових винаходів знайшли своє відображення в автомобілі EQS. Крім того, 20 заявок на зразок захищають екстраординарний дизайн цього електричного седана представницького класу.

Щоб отримати доступ до найбільш важливих додатків MBUX, користувачеві потрібно перегорнути 0 рівнів меню. Ось звідки назва нульовий рівень.

Площа зображення доступного на замовлення проекційного дисплея збільшеного розміру відповідає монітору з діагоналлю 77 дюймів. Блок формування зображення складається з матриці високої здатності з 1,3 млн окремих мікродзеркал.

«Орнамент Mercedes-Benz» знаходить своє застосування в багатьох місцях автомобіля EQS: в оформленні екстер'єру, наприклад, він пропонується на замовлення як особливий варіант виконання передньої частини кузова у стилі «Чорна панель» (від англ. Black Panel), а також в дизайні колісних дисків. В інтер'єрі орнамент Mercedes-Benz з’являється на елементах декоративного оздоблення з підсвічуванням, які отримали лазерне гравіювання, або у вигляді цифрового декоративного зображення на дисплеї переднього пасажира. Мова йде про абстрактний тривимірний зірчастий орнамент, що заснований на ранньому товарному знаку «Даймлер-Моторен-Гезелльшафт» (DMG), який був внесений до реєстру товарних знаків 9-го лютого 1911 р

HEPA-фільтр (High Efficiency Particulate Air = високоефективний фільтр очищення повітря) у складі опції ENERGIZING AIR CONTROL Plus, володіючи пропускною спроможністю 9,82 дм³, очищує повітря, що надходить ззовні, з дуже високим ступенем фільтрації. З повітря вловлюється більше 99,65% часток усіх розмірів. Для нейтралізації запахів застосовується близько 600 г активованого вугілля. Площа адсорбції еквівалентна приблизно 150 футбольним полям.

Для забезпечення тактильного зворотнього зв'язку при керуванні під сенсорними поверхнями MBUX Hyperscreen заховано 12 виконавчих елементів. Торкаючись пальцем певних місць на цих ділянках вони викликають відчутну вібрацію скла, що покриває дисплей.

Акустична система об'ємного звучання Burmester® в автомобілі EQS налічує 15 динаміків загальною потужністю 710 Вт і генерує надзвичайно виразне за своєю силою, природне звучання – «звучання затишку» Burmester®.

Покриття верхнього скла спрощує очищення екрана MBUX Hyperscreen. Саме вигнуте скло виконане із особливо стійкого до подряпин силіката алюмінія.

EQS – це перший автомобіль серійного виробництва, що досяг показника аеродинамічного опору Сх = 0,20. Таким чином, він користується перевагами свого особливого, спеціалізованого дизайну.

8-ядерний процесор, 24 Гб оперативної пам’яті та пропускна здатність ОЗУ 46,4 Гб у секунду – ось деякі із технічних характеристик системи MBUX.

Яскравість екрану MBUX Hyperscreen регулюється згідно умов навколишнього середевища на основі вимірювань, що виконуються 1 багатофункціональною камерою та додатково 1 датчиком освітлення.

Наявність не менше семи профилів дозволяє персоналізувати область відображення MBUX Hyperscreen для переднього пасажира.

27 мов підтримує система «Привіт, Мерседес!», використовуючи технологію NLU (Natural Language Understanding = розуміння природньої мови).