Варіанти кабіни

Варіанти кабіни

Ми не йдемо на компроміси: будь-які кабіни для ваших цілей

Завдяки ширині від 2300 мм до 2500 мм і довжиною 2300 мм, які більше ніж у попередника, Actros з кабінами GigaSpace, BigSpace, StreamSpace і ClassicSpace відповідає будь-яким вимогам до простору, обладнанню і комфорту.

Додатковий комфорт для досягнення ваших цілей

Завдяки 5 варіантів даху, 2 варіантів ширини і 8 варіантів - висоти, в цілому 11 варіантів кабін пропонують вам відмінні умови для ефективної роботи при перевезеннях на далекі відстані. Численні варіанти додаткового обладнання доступні для всіх варіантів кабін і роблять робочу зону і зону для відпочинку більш індивідуальними і комфортними.

CompactSpace

Кабіна CompactSpace з довжиною 2300 мм, рівним дахом і тунелем для двигуна заввишки 170 мм або 320 мм ідеально підходить для перевезення траспорту.

ClassicSpace

Кабіна ClassicSpace з довжиною 2300 мм, тунелем для двигуна заввишки 170 мм або 320 мм призначена для регіональних далеких перевезень. Вона також опціонально доступна з рівною підлогою.

StreamSpace

Кабіна StreamSpace з довжиною в 2300 мм призначена для використання одним водієм в міжнародних далеких перевезеннях. На додаток до варіантів тунелю заввишки 170 мм і 320 мм, опціонально доступна кабіна з рівною підлогою. В результаті висота кабіни становить 1970 мм*, що дає на 100 л більше простору і на 70 л більше місця для зберігання речей, ніж у попередника. Кабіна StreamSpace також доступна у варіанті з шириною 2500 мм і рівною підлогою, що забезпечує ще більшу свободу пересування і більше місця для зберігання при міжнародних перевезеннях на далекі відстані. Кабіна StreamSpace допомагає також забезпечити більш низьку витрату палива через низький опір і в порівнянні з іншими кабінами Actros пропонує краще співвідношення між аеродинамікою і комфортом.

BigSpace і GigaSpace

Кабіна BigSpace з рівною підлогою, висотою 1990 мм і шириною 2500 мм ідеально підходить для міжнародних маршрутів. Її характерні риси це велика свобода пересування і велика кількість місця для зберігання речей, які втілюються в 5700 л об'єму інтер'єру і 890 л об'єму для речей.

Тільки кабіна GigaSpace пропонує ще більший обсяг і комфорт. Вона була розроблена для міжнародних далеких перевезень і пропонує оптимальну кількість місця, яке необхідно для двох водіїв. З збільшеним на 920 л об'ємом, на 50 л місткістю і висотою стелі 2130 мм* вона не тільки має більш вражаюче відчуття простору, ніж в кабіні Actros Megaspace, але і додаткове місце для всього, що має бути на борту.

* Між сидінь