Огляд

Висота можливого завантаження - 3 м

Для тих, кому необхідний великий об'єм.

Величезний корисний об'єм, паливозберігаюча конфігурація управління, великий діапазон і ідеальні налаштування для ваших потреб - Actros показує, як повинні бути налаштовані тягачі та причіпні пристрої, для того, щоб зробити такий транспорт ще більш вигідним.

Велика економія.

Actros Volumer пропонує опцію розташування точки зчіпки на висоті до 900 мм для тягачів з колісною формулою 4х2 в поєднанні з шинами 315/45, що дозволяє збільшити висоту корисного завантаження до 3 м - і в свою чергу, можливість вільного завантаження 3-х стандартних піддонів один на одного. Крім того низька точка зчеплення в Actros Volumer дає ряд інших переваг. Незважаючи на більш прогресивну технологію викидів Євро 6, паливний бак був збільшений до 990 л, що на 10% більше в порівнянні з попередником. Для низькорамних платформ доступний обсяг бака 1000 л, що на 70% більше, ніж раніше. Це зберігає ваші гроші, тому що вам не потрібно тепер замовляти додатково бак більшого об'єму. Економічні 6-ти циліндрові двигуни, які доступні з 13-ма варіантами потужності від 175 кВт до 375 кВт* також збільшують можливість вибору.

Конфігурація машини індивідуальна до побажань клієнта.

Більш того, спеціальна система конфігурації водійських налаштувань робить Actros Volumer дуже економічним рішенням для вантажоперевезень. З його широким діапазоном передавальних чисел для задньої осі Actros Volumer може бути обладнаний прямою передачею трансмісії навіть з 315/45 шинами. І в порівнянні з підвищувальною передачею трансмісії це може зберегти до 1% палива. Для Actros Volumer також пропонується 11 варіантів кабіни - від GigaSpace до CompactSpace, які ідеально підходять для будь-яких потреб в національних і міжнародних перевезеннях. Новий Actros Volumer поєднує в собі 3 основних переваги: великий об'єм, широкий вибір конфігурації і велику економію.

* Тільки для 6 x 2 LnR