Сидіння водія

Всі сидіння в Actros були перероблені для досягнення оптимального комфорту.

Сидіння водія

Всі місця в Actros були повністю перероблені. В результаті: діапазон регулювання в поздовжньому напрямку і по висоті більше, елементи управління розташовані так, що користуватися ними інтуїтивно легко, в той час як подушки сидіння задають новий стандарт в транспорті для перевезень на далекі відстані, будучи на 40 мм ширше, ніж у попередньої моделі.

Стандартне сидіння з підвіскою може похвалитися відмінним комфортом, численними можливостями налаштування та доступно з чохлами, виготовленими з плоско-переплетеної тканини або - як варіант - з велюру або штучної шкіри.

Дві найбільших кабіни - GigaSpace і BigSpace - мають заводські комфортні сидіння з чохлами з велюру. Вони можуть похвалитися вбудованим регулюванням висоти ременя безпеки, регулюванням плечової зони і великим діапазоном регулювання нахилу подушки сидіння - все це не було доступно в попередньої моделі. В якості опції вони доступні з високоякісною шкіряною оббивкою.

Нове сидіння з підвіскою і клімат-контролем забезпечує максимальний комфорт. Воно цілеспрямовано розсіює тепло і вологу і має чохли, які пропонують відмінні кліматичні властивості.

Комфортні сидіння з підвіскою і сидіння з підвіскою і клімат-контролем можуть поставлятися з функцією масажу спини, високоякісна шкіряна обробка сидінь є ще однією опцією.

Actros показує, що для зручного робочого місця важливі також такі деталі, як опціональний м'який підлокітник* на двері водія і відповідні місця для зберігання речей, які знаходяться в ідеальній досяжності від сидіння водія і розроблені спеціально для речей, які призначені для зберігання.

* Стандартне обладнання в поєднанні з Home Line і Style Line.