Розкішні ліжка

Міцний сон - на комфортних ліжках

Комфортні ліжка

У кабінах з шириною 2300 мм нижнє комфортне ліжко має ширину 750 мм і довжину 2000 мм. У кабінах з шириною 2500 мм ліжко має ширину 750 мм і довжину 2200 мм. Для індивідуальних налаштувань положення для відпочинку, у нижнього ліжка є задня секція, яка може бути налаштована з невеликим кроком.

Друге верхнє ліжко, що регулюється за кутом нахилу, такої ж якості, доступно, коли потрібно для другого водія. Простої практично: опціональне, 600 мм в ширину комфортне ліжко в верхній частині спального відсіку може залишатися в складеному стані при русі автомобіля.

Для спокійного сну, нові ліжка включають в себе 7-зональний матрац 110 мм завтовшки в якості стандартної комплектації. Опціональний матрац PremiumComfort забезпечує ще більший комфорт, коли ви відпочиваєте або спите. Для створення ідеальної атмосфери для сну, він оснащений системою вертикальних трубок.

Сегменти різної твердості чергуються по всій поверхні, щоб забезпечити ідеальний комфорт. Всі чохли для матраців гіпоалергенні. Додатковими особливостями нового покоління ліжку також є відмінні вентиляційні показники, завдяки розділової тканини і підвищений термін служби.