Якість

Якість

Найвища якість для найвищих вимог

Автомобілі Atego — це найвища якість для найвищих вимог. Причому це справедливо одразу в кількох розуміннях:

Вантажівки Atego піднімають планку екологічних стандартів на новий рівень, із запасом задовольняючи вимогам щодо обмеження викидів твердих часток, діоксиду вуглецю і оксидів азоту, і тому без проблем отримують зелену табличку, якою нагороджуються автомобілі з мінімальним рівнем викидів.

Для автомобілів Atego доступний багатий набір систем безпеки: зокрема, система екстреного гальмування, противідкатна система, що інтегрована в пропоновану як опція систему гальмування Telligent®, нові вдосконалені дискові гальмівні механізми, які тепер стали не тільки більш безпечними, але і істотно більш міцними і надійними.

Особлива якість виконання кожної вантажівки Atego вносить вирішальний внесок в його комфортабельність як робочого місця. При цьому варто особливо підкреслити комфортабельність сидінь, ергономічне розташування елементів управління, інформативних приладів і індикаторів, включаючи систему бортової діагностики. Вражає також місткість речових відділень, приємна система опалення і безліч інших деталей оснащення.

Автомобілі Atego демонструють, окрім того, високий рівень якості виконання двигуна, комфортабельності перемикання передач, а також динамічних властивостей, що позитивно впливає на витрати життєвого циклу.