Технологія трансмісії

Задоволення від водіння і економічна ефективність в одному цілому

Двигуни, трансмісії і мости: компоненти Actros прекрасно підходять один до одного. Для більшої ефективності, оптимальної передачі потужності і значного поліпшення враження водіння.

Як тільки ви рушаєте, стає зрозуміло: нові 6-циліндрові рядні двигуни з високим крутним моментом, з системою Common-rail, і тиском уприскування до 2400 бар, чуйні, з місця видають відмінні характеристики і мають відмінну потужність.

Просунута 12-ступінчаста автоматична коробка передач Mercedes PowerShift 3 управляється правим важелем на рульовій колонці, дозволяє точно вибирати передачі і швидко перемикає їх, передаючи всю потужність двигуна на задню вісь плавно і ефективно. Це стало можливим завдяки вдосконаленій технології перемикання, яка враховує такі фактори, як повна маса, кут нахилу дороги і положення педалі акселератора, коли вибирає оптимальну передачу. Водій може втрутитися в будь-який момент. Вибраний вручну режим КПП «Економний» вибирає економічний стиль водіння, в той час як режим КПП «Потужність» допускає динамічний стиль водіння. Додаткові функції, такі як можливість швидкого переходу від 1 передачі до режиму заднього ходу R, забезпечують оптимальне перемикання передач і комфорт водіння. Завдяки новому режиму повільного руху початок руху стає набагато зручнішим.

Приємне враження від водіння.

Задній міст з одноступеневою гіпоїдною головною передачею забезпечує приємне враження від водіння в Actros. Мале зміщення осей ведучої і відомої шестерень створює менше тертя і економить паливо. У порівнянні з попередником, такий задній міст пропонує майже в два рази більше передавальне число, оптимальне з точки зору економії палива рішення для, практично, будь-якого застосування в перевезеннях на далекі відстані. Від автомобіля з бічним завантаженням до тягача і автомобіля зі зниженою віссю - Actros працює з високою ефективністю і пропонує вам приємне враження від водіння.